חדשות ואירועים

דשן הצפון מחוייבת לאיכות הסביבה

לכבוד יום איכות הסביבה שמצוין היום (05.06.21) ברחבי העולם, ביקשנו מאחת מנשות המפתח בחברה לספר מנקודת מבטה על החיבור של דשן הצפון לאיכות הסביבה:

נעים להכיר – שרית חנני קדוש
מנהלת הכספים של דשן הצפון
נשואה לירון ואמא של אלה ואלון
עובדת בחברה זה 4 שנים

"בדשן הצפון מאמינים בהון אנושי ורואים כל פרט כנכס אסטרטגי. הגישה הניהולית שמה דגש על עבודת צוות ושיתוף פעולה נרחב בין הגורמים הפנימיים והחיצוניים כאחד וזה ניכר בכל מישורי העבודה בחברה. גישה זו היא נר לרגליי וחלק מהאני מאמין שלי.

כל יום עבודה בחברה לא דומה למשנהו ומביא עמו אתגרים והזדמנויות, ולכן בכל יום אני לומדת דברים חדשים.
אחד הנושאים הקרובים ביותר ללבי הוא תחום החינוך, ובפרט החינוך לשמירה על איכות הסביבה. לשמחתי, הסנונית הראשונה של אחד המיזמים שאנחנו מובילים בימים אלו – ´מעיינות החקלאות´ - מיזם חינוכי וכלכלי ליישומים טכנולוגיים החוסכים במים - תיראה בבית שאן, עיר הולדתי ומגוריי. כחלק מהפרויקט יתקיימו סדנאות חינוכיות לחקלאות בת קיימא ויותקנו מערכות הידרופוניות בערים שונות כדי להעלות את המודעות וליצור חקלאות עירונית הניתנת ליישום בקלות. הפרויקט יעניק לכל אחד את היכולת ליצור גינה חקלאית פרטית במרפסת או בגינה.

"חזון החברה מתמקד בדאגה לבריאות הצמח ולסביבתו. אחת הדוגמאות לכך היא העבודה השוטפת עם תאגיד המחזור
´תמיר´, שבתחום אחריותי. לקראת יום המיחזור של ישראל, בדצמבר האחרון בחר התאגיד בתי עסק מובילים בתחום ניהול הפסולת והעניק להם ציון לשבח על הפרדת פסולת והעברתה למיחזור. אנחנו זכינו במקום השלישי והמכובד.

אני מאחלת לנו שרק נמשיך להשתפר ולהוסיף ידע, שלא נחדל לשאוף ליותר ושלא נשכח לדאוג למקום שבו אנו חיים כדי שגם אחרים יוכלו ליהנות ממנו."